Najnowsze wpisy, strona 6


sie 04 2011 ARANŻACJE I TECHNIKA ZDOBIENIA
Komentarze (0)

oferta firmy

http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/

 

Dzięki technice piaskowania można ozdobić meble i akcesoria domowe. Wzory i motywy dekoracyjne są  różnorodne. Przedstawiam kilka propozycji ozdób i zdobień wykonanych w tej technice. Technika ta pozwala na tworzenie obrazów i zdobień artystycznych. Często proponowane są wzory tj pejzaże, krajobrazy, motywy roślinne. W ten sposób można wprowadzić do wnętrz nowoczesny i charakterystyczny nastrój. Szkło jako dekoracja jest praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Szkło jest wytrzymałe i estetyczne, co jest ważne przy projektowaniu wnętrza.   Piaskowane dekoracje można wprowadzić w formie obrazów i zdobień na ścianę. Piaskowane szkło można wykorzystać przy dekorowaniu łazienki lub kuchni. Po laminowaniu takie szkło będzie wzmocnione i odporne na wilgoć i temperaturę oraz  zabezpieczone przed zabrudzeniami. Szkło piaskowane można wykorzystać przy oświetleniu i lampach różnego typu. Dekoracje ozdobnym szkłem można wykorzystać przy blatach i półkach. Wytrzymałość i estetyka szkła jest ważnym i niezbędnym atutem. Wymiana przeszkleń  i szyb w meblach i drzwiach na szkło dekorowane jest rozwiązaniem na unowocześnienie i odnowienie wnętrza. Różnorodność motywów i form dekoracyjnych to gwarancja na nowatorskie i designerskie wnętrze.   Szkło dodaje wnętrzu nowych tonów, nadaje wrażenia przestrzeni i światła. Szkło we wnętrzach zapewnia rozproszenie złagodzenie światła. pomieszczenia nabiera lżejszych i spokojnych barw.

Zdobienie mebli to wymiana zwykłych szyb i przeszkleń na formy dekorowane. W przypadku akcesoriów domowych można zamówić produkty z wybrana dekoracją. Są one wykonywane indywidualnie na zamówienie.

Zdjęcie: Idea Glass

galeria google

 

WZORY I MOTYWY

blaty, półki, przeszklenia, lustra, dekoracje na tafli, obrazy dekoracyjne, dekory szklane

wyrabiane na zamówienie:  400 zł - 1000 zł/m2

 

 

zamówienie na e mail

dorotapoczta@interia.eu

 

MOTYWY I WZORY:

sie 04 2011 DEKORACJE STOŁU
Komentarze (0)

oferta firmy

http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/

 

 

Dekoracje stołu są uzupełnieniem dla potraw i lokalu gastronomicznego. Nietypowe wzory, motywy dekoracyjne oraz nowoczesne formy są dobrą promocją stylu i smaku. Dekoracje można wykonać ze szkła klasycznego lub zdobionego. Szkło jest wytrzymałe, estetyczne i trwałe, jest więc praktycznym rozwiązaniem. Zdobienia i dekoracje można wykonać techniką fusingu, stapiania szkła, wtapiania w szkło elementów dekoracyjnych czy poprzez piaskowanie.  Szkło jest łatwe w formowaniu, można więc wykonać różnorodne wzory i formy dostosowane do indywidualnych wymagań.

Zdobienie stołu szklanymi artykułami dodaje smaku w każdej restauracji i kawiarni. W ten sposób można wypromować swój lokal oraz zdobyć stałych klientów. Charakter lokalu ma być wizytówką i formą promocji.

galeria google                    galeria google

Talerzyki 18*18 cm (6 szt.):  110 zł

Patera I     20*35 cm           :  50 zł

Patera II    27*27 cm           :  58 zł

Miseczka    22*22 cm          :  45 zł

Świecznik                  (2 szt.):   45 zł

Talerze  20*20 cm  (6 szt.)  :  130 zł

Patera    27*27 cm  głęboka : 55 zł

Patera    20*50 cm                : 65 zł

Świecznik                              : 50 zł

Talerze  22*22 cm   (6 szt.)     : 155 zł

Głębokie

Misa       śr 37 cm                    :100 zł

Miseczki   śr 18 cm (4 szt.)   : 100 zł

Patera       śr  33 cm              :   55 zł